Episodes

Dec. 8, 2020

Servus #006 - Kubilay Polat (Volvo)

Kubilay Polat (Kubi), benim 20 senelik arkadaşım, pek çok keyfi paylaşmaktan mutluluk duyduğum dostum ve aynı zamanda Volvo Türkiye'nin "Pazarlama, Halkla İlişkiler ve Müşteri Deneyimi Direktörü".

Listen to the episode

Oct. 28, 2020

Servus #005 - Uraz Kaspar (Podfresh)

Uraz Kaspar, Türkiye'nin öncü podcast ajansı Podfresh'in kurucu ortaklarından... Ve bu bölümün içerisine gizlenmiş bir yerde Podfresh'in ufak bir sürprizi de sizi bekliyor 😉

Listen to the episode

Oct. 10, 2020

Servus #004 - Musa Özsoy (Gıda Dedektifi)

Musa Özsoy, farklı platformlardaki toplam takipçi sayısı 1,5 milyona ulaşan "Gıda Dedektifi" adlı hesabın yöneticisi. Endüstriyel gıdaların içerikleri hakkında kamuoyunu bilinçlendirmek üzere çıktığı yolda son derece yararlı bir sivil tavır ortaya koymakta.

Listen to the episode

Sept. 20, 2020

Servus #003 - Şebnem Seçkiner (Manyak Anne)

Servus'un bilgilendirici değil eğlencelik olan üçüncü bölümünün konuğu, sosyal medyada son derece etkili bir isim olan ve kitapları ile ilgi çeken, "Manyak Anne" lakaplı Şebnem Seçkiner.

Listen to the episode

Sept. 9, 2020

Servus #002 - Burkay Adalığ (Meleklerin Payı)

Servus'un ikinci bölümünün konuğu olan ve "Meleklerin Payı" markasının yaratıcısı Burkay Adalığ, Türkiye'nin ve dünyanın en tanınan viski bloggerlarından biri.

Listen to the episode

Aug. 29, 2020

Servus #001 - Yavuz Oğhan

Servus'un birinci bölümünün konuğu olan Yavuz Oğhan, Türkiye'nin en tanınan ve güvenilen, bol ödüllü gazetecilerden bir tanesi.

Listen to the episode

July 6, 2020

Servus #000 - Servus Nedir?

Servus'un duyuru ve tanıtım bölümü olan, "0" numaralı bölüm...Servus'un ne olduğunu, konseptin detaylarını öğrenmeniz için kaydedildi.

Listen to the episode